Rektori Zejnullahu u takua me ambasadorin e Austrisë, z. Johann Brieger

 
 • Rektori Zejnullahu u takua me ambasadorin e Austrisë, z. Johann Brieger
  21 tetor @ 01:51

  Më 21 tetor, rektori i UP-së, prof. dr. Ramadan Zejnullahu, u takua me shkëlqesinë e tij, ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, z. Johann Brieger. Rektori Zejnullahu e falënderoi ambasadorin Brieger për përkrahjen e vazhdueshme të shtetit austriak për Univ[…]

   
 

Listat e Shoqatës së Familjeve të Dëshmorëve

 
 • 20 tetor @ 04:52

  Klikoni në linqet e mëposhtme për të shkarkuar listat me kandidatët që kanë kaluar pragun dhe që pranohen dhe të atyre që nuk e kanë kaluar pragun dhe nuk pranohen sipas Vendimit të Senatit 2/26 dt.17.10.2014.
  Të gjithë emrat e kandidatëve janë të […]

   
 

Rektori Zejnullahu u takua me ambasadoren e Turqisë, znj. Songul Ozan

 
 • Rektori Zejnullahu u takua me ambasadoren e Turqisë, znj. Songul Ozan
  17 tetor @ 11:25

  Më 16 tetor, rektori i UP-së, prof. dr. Ramadan Zejnullahu, priti në një takim shkëlqesinë e saj, ambasadoren e Turqisë në Prishtinë, znj. Songul Ozan. Rektori Zejnullahu e falënderoi ambasadoren Ozan dhe shtetin turk për përkrahjen e vazhdueshme të Unive[…]

   
 

Ministri i Arsimit, i Shkencës dhe i Teknologjisë, Ramë Buja, uroi rektorin Zejnullahu për detyrën e re

 
 • 01 tetor @ 01:41

  Më 1 tetor, ministri i Arsimit, i Shkencës dhe i Teknologjisë, Ramë Buja, e ka pritur në një takim rektorin e Universitet të Prishtinës, prof. dr. Ramadan Zejnullahu. Ministri e uroi rektorin Zejnullahu për detyrën e re në krye të universitetit më të madh[…]

   
 
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  29 30 12345
  6789101112
  13141516 171819
  20 212223242526
  272829303112
  3456789